Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Branże

Branża kosmetyczna

Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych urządzeń dla przemysłu kosmetycznego.

Sprzedajemy produkty pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów, którzy cieszą się ogromnym zaufaniem wśród Klientów. Dzięki doświadczeniu i bogatemu portfolio produktów, jesteśmy w stanie pomóc najbardziej wymagającym odbiorcom.

Nasza oferta pozwoli wyposażyć laboratorium kosmetyczne  w niezbędny do pracy sprzęt i akcesoria.

Więcej informacji poniżej i w broszurze PDF.Analiza składu produktu i kontrola jakości

W naszym portfolio znajdują się urządzenia, które zapewnią szeroki wybór możliwości w zakresie przygotowania próbek.

  • Jednym z nich jest Pipeta Microman® E -  Idealna dla cieczy stwarzających zwykle problemy - próbki lepkie, gęste, lotne lub potencjalnie niebezpieczne (m.in. żele, plazmidy, rozpuszczalniki, krew, ...)

Pipeta Microman® E znajduje szerokie zastosowanie w biologii molekularnej, medycynie sądowej, pracami związanymi z PCR, a także w petrochemii, kosmetyce i badaniach żywności.

    • W ramach tej grupy produktów zastosowanie znajdzie także Gilson Pipetman® L  - jest pipetą manualną, dedykowaną do prac wymagających dużej wydajności.
Aplikacja do separacji aldehydów DNPH
Aplikacja do oznaczania dodatków w kosmetykach
Aplikacja do oznaczania substancji konserwujących w kosmetykach
Aplikacja do analizy substancji konserwujących


Sprzęt i materiały do przygotowania próbek

  • Homogenizatory mechaniczne firmy OMNI International 

Zobacz urządzenia

  • Koncentratory próżniowe CentriVap

CentriVap  Refrigerated jest koncentratorem próżniowym do szybkiego odparowania rozpuszczalników z próbek o różnej objętości oraz dużej ilości prób również próbek wrażliwych termicznie.
Doskonale sprawdza się w laboratoriach prowadzących badania o profilu biologicznym, genetycznym, proteomicznym, chemicznym oraz farmaceutycznym.

Zobacz urządzenie

  • Liofilizatory chemiczne Labconco

przeznaczone są do usuwania wody i innych rozpuszczalników w warunkach próżni i obniżonej temperatury.

Zobacz urządzenie

W kategorii produktowej dedykowanej przygotowanie próbek proponujemy szerokie spektrum urządzeń, takich jak: wytrząsarki obrotowe, wytrząsarki orbitalne, wytrząsarki liniowe.

Zobacz urządzenia

Suszenie rozpyłowe jest metodą odwadniania surowców przy jednoczesnej atomizacji substancji podawanej do komory suszarniczej.
Proces prowadzi się w ściśle zadanym reżimie temperaturowym. Produktem końcowym jest odwodniony materiał suchy w kilku możliwych postaciach – pylistych proszków, mikrokapsułek, granulek – w zależności od przygotowanej mieszaniny początkowej i warunków prowadzenia procesu.
Surowcami poddawanymi suszeniu rozpyłowemu są dyspersje, emulsje, roztwory, pasty, inne płyny nienewtonowskie, które w odpowiednich warunkach mogą tworzyć pożądany produkt.

W urządzeniach zastosowano  innowacyjne, inteligentne i zaawansowane technologie, które z całą pewnością znajdą uznanie wśród naszych Klientów.

Obecnie w ofercie posiadamy Mini suszarnia rozpyłowa Unopex B 15 - jest to urządzenie do szybkiego i delikatnego suszenia produktów na bazie wody lub rozpuszczalników organicznych.


Sprzęt do produkcji nanocząstek

  • IJM NanoScaler - System badawczo-rozwojowy nanocząstek lipidowych
  • Nowy, laboratoryjny system IJM NanoScaler firmy KNAUER jest przeznaczony do formułowania nanocząstek lipidów w skali laboratoryjnej – umożliwiając naukowcom badanie przesiewowe pod kątem optymalnych parametrów procesu w celu formułowania nanocząstek lipidów zawierających API.

PDF - Zobacz urządzenie

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie za pomocą poniższego formularza

  Napisz do nas