Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Branże

Energetyka

Energetyka od zawsze była jednym z kluczowych klientów dla producentów chromatografów jonowych, co wynikało bezpośrednio z mnogości rodzajów wód występujących w procesie wytwarzania energii elektrycznej. Niezależnie od tego czy chodzi o czystość jonową wody kotłowej, czystej wody zasilającej, jak i zawierającej inhibitory korozji, czy wreszcie wód zrzutowych chromatograf jonowy będzie jednym z pierwszych wyborów w zakresie instrumentów badawczych dla analityka pracującego w elektrowni lub elektrociepłowni.


Oznaczanie parametrów i analiza

Modułowy system chromatografii jonowej HPIC Thermo Dionex ICS 6000 jest w stanie zabezpieczyć nawet najbardziej zaawansowane aplikacje, analiza śladowa, równoległa analiza anionów i kationów nieorganicznych.
Dzięki możliwości skonfigurowania tego modelu do pracy w trybie mikroborowym lub kapilarnym możemy jeszcze bardziej obniżyć limity oznaczanych stężeń.

Więcej o urządzeniu


Kompaktowe chromatografy jonowe, zarówno zdolne do pracy w trybie ultrasprawnej chromatografii jonowej (HPIC Thermo Dionex Integrion), jak i aparaty Thermo Dionex Aquion pracujące z ciśnieniami poniżej 350 barów, dzięki możliwości pracy z szeregiem kolumn koncentracyjnych o niskich ciśnieniach wstecznych również mogą być bardzo użyteczne w szeregu oznaczeń wód typowych dla procesu wytwarzania energii elektrycznej.

Więcej o urządzeniach

AN 141: Oznaczanie kationów i jonów amonowych w wodach środowiskowych
AN 146: Oznaczanie śladowych ilości anionów w wodach o wysokiej czystości


Sprzęt i materiały do przygotowania próbek 


  • Ekstraktory SPE 

Ekstraktor AutoTrace 280 to semi-automatyczny aparat, umożliwiający zautomatyzowanie takich etapów jak równoważenie kolumny, nakładanie próby, przemywanie, suszenie i elucja. 

  • Kolumienki SPE do przygotowania próbek przed analizą

Zobacz ofertę kolumienek

  • Płyty grzewcze

Oferujemy zaawansowane technicznie urządzenia wyposażone w system ochrony przed przegrzaniem oraz system ostrzegania przy gorącej płycie.

Zobacz urządzenia

  • Mieszadła magnetyczne

W naszej ofercie znajdziecie szeroka gamę mieszadeł magnetycznych firmy Scilogex. Miksery magnetyczne Scilogex są wyposażone w funkcje bezpieczeństwa, które nie zmniejszają wydajności.

Zobacz urządzenia


  • Pipety automatyczne przeznaczone do pracy zarówno w laboratoriach chemicznych, jak i biologicznych

Zobacz urządzenia


Sprzęt laboratoryjny do badań środowiskowych - Potrzebujesz więcej informacji na temat naszej oferty?
Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie za pomocą poniższego formularza.

  Napisz do nas    

swiss https://alexandermcqueenreplica.re lovely, helpful, quality.vapor storm cbd atomizer vaporizers accessories forum created command through workspace altar.