Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

O nas

Nasze wartości

Powstaliśmy jako rodzinna firma ponad 25 lat temu i nadal działamy zgodnie z naszymi wartościami, którymi są:

Czytaj więcej
Nasza misja

Nasza misja od ponad 25 lat pozostaje niezmienna: dostarczanie najwyższej jakości sprzętu laboratoryjnego i aparatury naukowo – badawczej.

Czytaj więcej
Nasza wizja

Być najbardziej cenioną firmą w dziedzinie wyposażenia laboratoriów w Polsce.

Czytaj więcej
Nasza historia

Powstaliśmy jako firma rodzinna już ponad 25 lat temu i nadal jesteśmy firmą rodzinną z dumą budowaną na dziedzictwie jej założyciela.

Czytaj więcej

A.G.A. Analytical jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji najwyższej klasy sprzętu laboratoryjnego i aparatury naukowo-badawczej.
Współpracujemy z najlepszymi producentami oferującymi sprzęt laboratoryjny. Dostarczamy nie tylko doskonałe urządzenia, ale zapewniamy również profesjonalną pomoc w ich doborze i późniejszym utrzymaniu .
Oferujemy wsparcie aplikacyjne, konsultacje i szkolenia oraz instalacje sprzętu i oprogramowania. 

W ramach współpracy świadczymy kompleksową obsługę serwisową - nasi inżynierowie serwisowi zapewniają użytkownikowi wszechstronną pomoc i wsparcie w doborze warunków analitycznych oraz uruchomieniu aplikacji. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną dostarczanych przez nas urządzeń.

Pomagamy nie tylko nowym klientom w doborze wyposażenia do laboratorium, ale współpracujemy również z  placówkami, które chcą zainwestować w poprawę jakości wykonywanych badań.
Świadczymy usługi dla laboratoriów oraz firm z sektora ochrony środowiska, chemicznego, farmaceutycznego, energetycznego, spożywczego i kosmetycznego. Wśród naszych klientów znajduje się również większość polskich uniwersytetów, uczelni technicznych oraz  wiele instytutów badawczych.  

Pobierz KATALOG PDF


Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną  i kompetencje, poparte wieloletnim doświadczeniem, potrzebne do zapewnienia wsparcia na najwyższym poziomie – dlatego możesz nam zaufać.

A.G.A. Analytical - Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem – przez ponad 25 lat działalności udało nam się wypracować długofalowe relacje z klientami.
  • Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami w branży jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości sprzęt w przystępnych cenach.
  • Nasza oferta produktowa jest rozbudowana i starannie wyselekcjonowana.
  • Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną  i kompetencje poparte wieloletnim doświadczeniem, potrzebne do zapewnienia wsparcia na najwyższym poziomie.
  • Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną – wszystkim zajmuje się nasz zgrany zespół inżynierów
  • Oferujemy także plany serwisowe dopasowane do Twoich potrzeb - Sprawdź naszą ofertę  na umowy serwisowe

A.G.A. Analytical  Dbamy o nowoczesne laboratoria

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez e-mail, telefon lub formularz kontaktowy

  Napisz do nas    
Thermo Scientific
Gilson, Inc
Knauer
Labconco
Omni International
Silicycle
SFE Process
Scilogex, LCC
F-DGSi
TOPTION
Applied Separations
KW Apparecchi Scientifici
Ltek