Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Aparatura laboratoryjna i sprzęt naukowo - badawczy

Chromatografy jonowe (IC)
Chromatografy jonowe (IC)

Oferowane przez A.G.A. Analytical chromatografy jonowe sprawdzają się doskonale w analizie jonów, niezależnie od rodzaju próbki, ilości próbek do analizy oraz ich złożoności.

Znakomitej klasy aparatura naukowa badawcza i sprzęt laboratoryjny będący w asortymencie A.G.A. Analytical pochodzi od znanych i cenionych w branży producentów (aktualnie jesteśmy dystrybutorem firm: Thermo Scientific, Knauer, Gilson, Labconco, Omni, Bechmark, Faster).

Każdy z dostępnych produktów cechuje się najlepszymi parametrami względem funkcjonalności, co z kolei ma znaczący wpływ na jakość i wydajność pracy z ich wykorzystaniem. Oferta jest niezwykle rozbudowana i obejmuje produkty z kategorii: chromatografia, ekstraktory, pipetowanie, liofilizatory, przygotowywanie próbek, homogenizatory, komory rękawicowe „glove box”, komory laminarne. Zainteresowanym klientom dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie urządzeń optymalnie dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze wciąż rosnących wymagań rynku, dlatego też dążymy do tego, aby móc proponować produkty wyposażane w innowacyjne technologie. Przez blisko 25 lat prowadzonej działalności zaufało nam 2000 zadowolonych klientów, a ich liczba stale wzrasta. Fakt ten stanowi istotną wartość dla firmy A.G.A. Analytical, stąd też dążymy do dalszego rozwoju. Wszystko po to, aby oferta produktowa, którą tworzą m. in. chromatografy, pipety, ekstraktory, homogenizatory, komory laminarne była atrakcyjna nie tylko pod względem różnorodności wśród wariantów, ale i ceny. Pozostajemy również do dyspozycji, kiedy nasuną się jakiekolwiek pytania bezpośrednio związane z takimi kwestiami, jak np. właściwa konfiguracja sprzętu, możliwością zakupu dodatkowego wyposażenia. Służymy profesjonalnym wsparciem i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

A.G.A. Analytical dysponuje wyszkolonym i doświadczonym serwisem, zdolnym do przeprowadzenia perfekcyjnej instalacji i naprawy wszystkich oferowanych urządzeń.