Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Promocje

Ex-demo ekstraktor Dionex ASE 350


ASE 350 jest aparatem wykorzystującym opatentowaną technikę ekstrakcji przyspieszonej (ASE) do ekstrakcji stałych i półstałych próbek przy użyciu popularnych rozpuszczalników organicznych i roztworów wodnych w warunkach podwyższonej temperatury i ciśnienia.

Automatyczny ekstraktor ASE 350 został zaprojektowany z myślą o laboratoriach, w których wykonuje się wiele ekstrakcji próbek o zróżnicowanych objętościach.

Technika ASE jest nieporównywalnie szybsza niż Soxhlet, sonifikacja i inne techniki ekstrakcyjne, dodatkowo ASE zużywa zdecydowanie mniej odczynników, energii i wymaga znacznie mniejszego zaangażowania personelu laboratorium.

Technika ekstrakcji przyspieszonej (ASE) skraca do kiluanastu minut proces ekstrakcji zwykle zajmujący godziny. W porównaniu z technikami tradycyjnymi (Soxhlet, ultradźwięki) ASE daje lepsze rezultaty w ułamku czasu wymaganego przez tradycyjne techniki ekstrakcyjne.

Oprócz znacznego skrócenia czasu ASE oferuje znacznie niższy niż inne techniki koszt ekstrakcji, redukując zużycie rozpuszczalników do 90%.

  WIĘCEJ O PRODUKCIE

W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt za pomocą formularza

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami!

biuro@aga-analytical.com.pl +48 22 649 10 41