Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Serwis

Obsługa serwisowa

A.G.A. Analytical to autoryzowany i doświadczony serwis aparatury laboratoryjnej i sprzętu naukowo – badawczego. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną dostarczanych przez nas urządzeń. Nasi inżynierowie serwisowi zapewniają użytkownikowi wszechstronną pomoc i wsparcie w doborze warunków analitycznych i uruchomieniu aplikacji.

Umiejętności naszego doświadczonego zespołu serwisowego są zdobywane nie tylko poprzez regularne szkolenia zagraniczne udokumentowane certyfikatami (Thermo Fisher Scientific Inc., Gilson®, Knauer), ale przede wszystkim przez dziesiątki wykonanych instalacji, setki wykonanych napraw/przeglądów i tysiące konsultacji z klientami.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zdiagnozować problem na podstawie telefonicznej konsultacji z użytkownikiem sprzętu. W większości przypadków nie jest konieczna wizyta w celu diagnozy urządzenia.

Dzięki temu nasz zespół inżynierów jest w stanie zapewnić pełną i kompleksową obsługę serwisową każdego oferowanego systemu chromatograficznego firm: Thermo Fisher Scientific (chromatografia jonowa) Inc., Gilson®, Knauer oraz pozostałych oferowanych przez nas urządzeń i akcesoriów laboratoryjnych.

Napisz lub zadzwoń

22 398 79 41
serwis@aga-analytical.com.pl