Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Serwis

Przeglądy i naprawy

PRZEGLĄDY

Regularne przeglądy aparatury zgodne z zaleceniami producentów, z użyciem oryginalnych i dedykowanych zestawów konserwacyjno-naprawczych to klucz do zapewnienia stałej sprawności sprzętu chromatograficznego. Regularne przeglądy przedłużają żywotność sprzętu i zapewnią najwyższą jakość uzyskiwanych wyników.

Zaplanowane z wyprzedzeniem okresowe czynności konserwacyjne dają pewność niezawodnej pracy i maksymalnej wydajności.

NAPRAWY

Czas sprawnego działania urządzeń ma ogromny wpływ na produktywność. W przypadku awarii lub niezadowalającego funkcjonowania sprzętu konieczne jest jak najszybsze przywrócenie jego prawidłowego działania. Aby zapewnić utrzymanie aparatury na najwyższym poziomie, przeglądy serwisowe i konserwacyjne powinny być przeprowadzane  w regularnych odstępach czasu przez naszych inżynierów serwisu.

W celu przeprowadzenia sprawnej naprawy utrzymujemy stały zapas części zamiennych, rekomendowanych przez producenta, a czas sprowadzenia nietypowych części z zagranicy nie przekracza zwykle 72 godzin.

Naprawy wykonujemy zarówno u klienta jak i w serwisie stacjonarnym.

Klientom posiadającym umowę serwisową gwarantujemy krótki czas przyjazdu serwisanta  (nawet do 48h) w wypadku awarii. Daje to poczucie bezpieczeństwa i pewność najkrótszego możliwego czasu naprawy.

Dowiedz się więcej o umowach serwisowych A.G.A Analytical

Nasza kompleksowa obsługa serwisowa to KOMFORT TWOJEJ PRACY.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez e-mail, telefon lub Formularz zgłoszenia

22 398 79 41
serwis@aga-analytical.com.pl