Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Serwis

Szkolenia i konsultacje

Oferujemy profesjonalną pomoc w doborze, obsłudze oraz późniejszym serwisie sprzętu. Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętu i oprogramowania w formie indywidualnych szkoleń dla określonego zakładu lub instytucji.

Jesteśmy gotowi aby pomóc klientom w wyborze odpowiednich urządzeń, późniejszej rozbudowie systemu oraz jego optymalizacji. Z nami poczujesz się pewniej.

Naszych klientów zapraszamy na szkolenia 

CHROMATOGRAFIA JONOWA W PRAKTYCE

Warszawa

Zapraszamy na szkolenia obejmujące zagadnienia sprzętowe i aplikacyjne oraz praktyczne aspekty obsługi chromatografów Aquion i Integrion z oprogramowaniem Chromeleon 7.2
 
Omówimy prawidłową obsługę, konserwację i radzenie sobie z typowymi problemami. 

Daj nam 2 dni, a wyposażymy Cię w aktualną wiedzę i narzędzia niezbędne do dalszej pracy.


Szkolenie będzie podzielone na część wykładową i praktyczną.Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

Szkolenia są przeznaczone dla tych, którzy są dopiero początkujący oraz tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat chromatografii jonowej, a w szczególności obsługi chromatografów jonowych i zaktualizować wiedzę na temat najnowszego oprogramowania tego sprzętu.
Spotkania będą prowadzone przez wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadręW ciągu 2 dni nasi specjaliści przekażą uczestnikom praktyczną wiedzę w tym zakresie.
W zależności od poziomu umiejętności proponujemy szkolenia dla początkujących lub dla zaawansowanych użytkowników - nasi doświadczeni inżynierowie dopasują program do wiedzy uczestników tak, aby przekazać jak najwięcej informacji.

Przeczytaj opinie uczestników po ostatnich warsztatach


"Świetnym pomysłem są warsztaty prowadzone przez pracowników serwisu, znających sprzęt i rozwiązujący poruszane problemy na co dzień. Bardzo ciekawy wykład wprowadzający ogólnie o chromatografii jonowej oraz aktualnych aspektach prawnych jako uzupełnienie części wykładowej. Dobra organizacja, uczestnicy mieli możliwość samodzielnej pracy z oprogramowaniem (dostęp do komputerów), którego używają na co dzień, ale wielu jego możliwości dotąd nie znali."


"Kontakt z serwisantami, zadawanie pytań z życia wziętych"


"Profesjonalne podejście i ogromne doświadczenie i wiedza długoletnich serwisantów."


"Atmosfera, miła obsługa, poziom merytoryczny."


"Nie było to spotkanie marketingowe tylko szkolenie praktyczne, przekazano dużo konkretnej wiedzy."


"Dużo przydatnych informacji dla osób zaczynających przygodę z tymi aparatami."


"Bardzo przydatne warsztaty, mnóstwo wiedzy praktycznej. Prowadzący kompetentni i życzliwi."


"Możliwość zdobycia wiedzy bezpośrednio od inżynierów serwisu; Bardzo ciekawy pomysł na ćwiczenia z oprogramowaniem Chromeleon. Dobra organizacja szkolenia w kwestii trzymania terminów, dogodnej lokalizacji, możliwości noclegu dla osób przyjezdnych, zapewnionego wyżywienia."


"Możliwość zdobycia wiedzy bezpośrednio od inżynierów serwisu; Bardzo ciekawy pomysł na ćwiczenia z oprogramowaniem Chromeleon. Dobra organizacja szkolenia w kwestii trzymania terminów, dogodnej lokalizacji, możliwości noclegu dla osób przyjezdnych, zapewnionego wyżywienia."Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie jeżeli masz pytania w sprawie szkoleń
22 649 10 41 w. 27
office@aga-analytical.com.plNasza kompleksowa obsługa serwisowa to KOMFORT TWOJEJ PRACY.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez e-mail, telefon lub 
Formularz zgłoszenia