Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Branże

Mikrobiologia

W naszej ofercie znajdują się urządzenia, które stanowią kompleksowe wyposażenie profesjonalnego laboratorium do badań mikrobiologicznych.


Przygotowanie próbek przed analizą / oznaczeniem

W naszym portfolio znajdują się urządzenia, które zapewnią szeroki wybór możliwości w zakresie przygotowania próbek.

  • Jednym z nich jest Pipeta Microman® E -  Idealna dla cieczy stwarzających zwykle problemy - próbki lepkie, gęste, lotne lub potencjalnie niebezpieczne (m.in. żele, plazmidy, rozpuszczalniki, krew, ...)

Pipeta Microman® E znajduje szerokie zastosowanie w biologii molekularnej, medycynie sądowej, pracami związanymi z PCR, a także w petrochemii, kosmetyce i badaniach żywności.

  • Zastosowanie znajdzie także Gilson Pipetman® L  - jest pipetą manualną, dedykowaną do prac wymagających dużej wydajności.

Zobacz urządzenia

  • Homogenizator kulkowy Omni Bead Ruptor Elite - jest urządzeniem świetnie nadającym się do mielenia próbek biologicznych miękkich i twardych oraz próbek leków. Może homogenizować do 24 próbek jednocześnie.

Zobacz urządzenie

  • Homogenizatory mechaniczne firmy OMNI International - to urządzenia przeznaczone do pracy z materiałem w zakresie objętości 0,2 – 100ml. Homogenizator Omni TH jest w stanie zhomogenizować większość próbek w czasie mniejszym niż 30 sekund.

Zobacz urządzenia

  • Omni Macro ES - jest programowalnym, bardzo wszechstronnym homogenizatorem, przeznaczonym do pracy z różnymi typami próbek, w zakresie od 0,25ml do 30l. Macro posiada potężny silnik o mocy 1800W, dzięki czemu doskonale nadaje się do homogenizacji tkanek jak i rozbijania komórek i wytwarzania emulsji.

Zobacz urządzenia

  • Koncentratory próżniowe CentriVap

CentriVap  Refrigerated jest koncentratorem próżniowym do szybkiego odparowania rozpuszczalników z próbek o różnej objętości oraz dużej ilości prób również próbek wrażliwych termicznie.
Doskonale sprawdza się w laboratoriach prowadzących badania o profilu biologicznym, genetycznym, proteomicznym, chemicznym oraz farmaceutycznym.

Zobacz urządzenie


  • Liofilizatory chemiczne Labconco

przeznaczone są do usuwania wody i innych rozpuszczalników w warunkach próżni i obniżonej temperatury.

Zobacz urządzenie


W kategorii produktowej dedykowanej przygotowanie próbek proponujemy szerokie spektrum urządzeń, takich jak: wytrząsarki obrotowe, wytrząsarki orbitalne, wytrząsarki liniowe.

Zobacz urządzenia


  • Zamrażarki niskotemperaturowe Biological Bank  - wysokiej klasy zamrażarki niskotemperaturowe z linii K Line w wersji "Biological Bank" z doskonałą izolacją termiczną i certyfikatem Energy Star. W naszej ofercie znajduje się kompletna linia zamrażarek ULT (KW Apparecchi Scientifici) o maksymalnej wydajności i niezawodności przy niższym zużyciu energii oraz pełnej łączności przez chmurę.
Zobacz urządzenia


Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie za pomocą poniższego formularza

  Napisz do nas    

rolex ar rolex air king m114200 0014 36mm mens blue dial automatic utilized beautiful build to exhibit the company in neuro-scientific leading expert requirements.nr rolex datejust 36mm 116234wro mens silver tone usa relates to the very to manufacture a fill out watch business..