Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Serwis

Opinie Klientów

Przez ponad 25 lat działalności udało nam się wypracować długofalowe relacje z wieloma firmami i laboratoriami, stając się dla nich zaufanym partnerem. Dostarczamy oraz serwisujemy pozamedyczny sprzęt laboratoryjny i aparaturę naukowo-badawczą czołowych producentów ze Stanów Zjednoczonych i Europy, takich jak: Thermo Fisher Scientific Inc., Gilson® czy Knauer.
Zespół regularnie pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na certyfikowanych zagranicznych szkoleniach. 

Naszą wiedzę techniczną, branżową i sprzętową budujemy więc od długiego czasuTym samym, w kontaktach z Klientami stawiamy na wieloletnie relacje i wspólny rozwój.

Co mówią i piszą nasi Klienci?


"Z firmą A.G.A. Analytical współpracujemy już 12 lat. Indywidualne podejście do klienta i fachowy serwis to cechy, które wyróżniają tę firmę na tle innych. Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na wsparcie, wiedzę i doświadczenie oraz pomoc w doborze właściwej do naszych potrzeb opieki serwisowej. Dzięki temu nasze urządzenie, pomimo swoich lat, jest w dobrym stanie technicznym i z powodzeniem nadal użytkujemy je w laboratorium."

Magdalena Powałowska
Kierownik Laboratorium/HSEQ&S Manager Atotech


"Z zespołem A.G.A. Analytical współpracuję od ponad 10 lat. Kupiliśmy wtedy,mnajnowocześniejszy na ten czas, system do chromatografii jonowej – ICS 3000. Dzięki otwartości i fachowości pracowników firmy, możliwe było sprawne skonfigurowanie sprzętu, a w dalszej perspektywie jego bezproblemowa praca. Wielokrotnie służyli również pomocą w sprawach związanych z bieżącym użytkowaniem sprzętu, nie tylko w przypadku drobnych awarii, ale też przy problemach analitycznych. Telefoniczny kontakt z inżynierami serwisu zawsze pozwalał na szybkie pokonanie pojawiających się trudności.
Pracownicy firmy A.G.A. Analytical, z którymi miałem kontakt w ostatnich 10 latach, udowodnili, że są specjalistami wysokiej klasy.
"

dr hab. Rafał Kozłowski prof. UJK
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Laboratorium Badań Środowiska


"Moje kontakty z firmą A.G.A. Analytical rozpoczęły się w 2011 roku, gdy Instytut Biotechnologii i Antybiotyków zakupił pierwszy chromatograf jonowy DIONEX ICS-5000. Przez cały okres współpracy specjaliści z firmy zapewniali profesjonalne wsparcie serwisowe, a naprawy, przeglądy okresowe i kwalifikacje były wykonywane z należytą starannością. Na podstawie wieloletniego doświadczenia, polecam firmę A.G.A. Analytical jako solidnego partnera w zakresie obsługi chromatografów jonowych."

Andrzej Tekiel
Kierownik Techniczny w Zakładzie Analizy Chemicznej Instytut Biotechnologii i Antybiotyków
A.G.A. Analytical to twój partner w doborze wyposażenia laboratorium. Dbamy o nowoczesne laboratoria.

Porozmawiajmy!
Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez e-mail, telefon lub formularz kontaktowy

  Napisz do nas