Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Aktualności

Wysokowydajne HPLC - Rozwiązania do oczyszczania oligonukleotydów i peptydów

Wysokowydajne HPLC - Rozwiązania do oczyszczania oligonukleotydów i peptydów

Naukowe wyniki badań, które maja być wiarygodne wymagają niezawodnych systemów oczyszczania Taki stan rzeczy można osiągnąć dzięki dokładności i precyzji systemów oczyszczania VERITY®.

Niezależnie od tego, czy izolujesz duże czy małe cząsteczki, czy oczyszczasz w skali miligramów czy kilogramów, platformy GILSON® VERITY oferują szeroką gamę komponentów. Dzięki budowie modułowej można zbudować idealny system spełniający Twoje potrzeby.

Systemami można łatwo sterować za pomocą intuicyjnego oprogramowania, co pozwala skupić się na badaniach i nauce.

Długoletnie doświadczenie Gilson'a w dziedzinie chromatografii, zapewnia, że rozwiązania VERITY® są trwałe i ułatwią Ci pracę w laboratorium.


Izoluj, analizuj i odsalaj oligonukleotydy w jednym ciągłym procesie

Zwiększenie produktywności i rentowności badań jest niezwykle ważne. Każdy kolejny etap procesu, w tym oczyszczanie, powinien być starannie zoptymalizowany.

Przy wielu potencjalnych możliwościach oczyszczania trudno jest zdecydować, od czego zacząć. Poniżej omawiamy najpopularniejsze podejścia do oczyszczania nukleotydów.

Systematyzujemy aparaturę do wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC), aby odpowiedzieć jak pokonać wszelkie obecne i przyszłe wyzwania, które można napotkać, i jak uniknąć problemów aby osiągnąć dokładniejsze wyniki.

System oczyszczania Oligo VERITY® zapewnia pojedynczą platformę do ciągłego oczyszczania i analizy oligonukleotydów klasy cz.d.a. (czystych do analiz).
Rozwiązanie to z łatwością przechodzi ze skali analitycznej do preparatywnej, oszczędzając czas i miejsce. System jest w pełni automatyczny z funkcją kontroli błędów, która gwarantuje bezpieczeństwo próbki.
Monitorowanie danych w czasie rzeczywistym zapewnia natychmiastową aktualizację trwających procesów oczyszczania, dzięki czemu możesz szybko podejmować świadome decyzje bez przestojów.

WIĘCEJ INFORMACJI O PRODUKCIEOczyszczanie peptydów/białek

Oczyszczanie peptydów i białek stanowi skomplikowaną część pracy w proteomice. Techniki oczyszczania obejmują powinowactwo, wymianę jonową, selekcję wielkości, chromatografię z odwróconymi fazami i filtrację żelową. Najpopularniejszym sposobem detekcji jest spektroskopia UV-VIS, ale wykorzystanie fluorescencji i spektrometrii mas może mieć dodatkowe korzyści.
Oprócz technik kolumienkowych, białka i peptydy można również oczyszczać przy użyciu kulek magnetycznych.

System VERITY® 271 HPLC

Wydajność i przepustowość systemu VERITY 271 HPLC zapewniają setki konfiguracji do oczyszczania półpreparatywnego i preparatywnego.

Wszystkie konfiguracje systemu obejmują nowatorskie możliwości wstrzykiwania i zbierania frakcji w ramach jednej platformy z wieloma opcjami wykrywania.
Dzięki oprogramowaniu TRILUTION® LC sterowanie systemem jest łatwe.

WIĘCEJ INFORMACJI O PRODUKCIEBezpieczne, elastyczne i wydajne oczyszczanie na skalę przemysłową

VERITY® CPC Process System to platforma do chromatografii bezkrzemionkowej umożliwiająca oczyszczanie w skali przemysłowej.
Zawiera nowo zaprojektowany rotor o zakresie pojemności od 1 do 5 litrów w połączeniu z VERITY® SKID. Jest to rozwiązanie umożliwiające wysokoprzepustowe przetwarzanie próbek w wyższej rozdzielczości  - najlepszy zwrot z inwestycji.

WIĘCEJ INFORMACJI O PRODUKCIE

Dowiedz się więcej czytając Case study -> Jak GILSON® pomógł francuskiemu instytutowi IRIB (Institute for Research and Innovation in Biomedicine ) w oczyszczaniu peptydów na większą skalę na potrzeby badań nad lekami.


Zwiększenie żywotności kolumn i krótsze przestoje

System VERITY® GPC Clean-Up umożliwia oczyszczanie po ekstrakcji, eliminując wysokocząsteczkowe zanieczyszczenia, które mogą interferować w trakcie analiz GC, GC/MS, HPLC lub LC/MS.

Usunięcie tych substancji chroni zarówno kolumny jak i chromatografy, poprawia dokładność analityczną i obniża granice wykrywalności. Dostępne są dwie konfiguracje systemu VERITY GPC Clean-Up – z detektorem UV i bez niego.

System w pełni zautomatyzowany- jedna platforma umożliwia nastrzyk próbki z wielu rodzajów fiolek czy probówek, oczyszczanie GPC, a następnie frakcjonowanie.

Jest to urządzenie dla wymagających użytkowników.

WIĘCEJ INFORMACJI O PRODUKCIE
Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie za pomocą  formularza

                                        
Napisz do nas    +48 22 649 10 41    biuro@aga-analytical.com.pl