Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Aparatura laboratoryjna i sprzęt naukowo - badawczy

Ekstraktory nadkrytyczne CO2

Ekstraktory nadkrytyczne CO2

Aparaty umożliwiają ekstrakcję dzięki zastosowaniu CO2 w stanie nadkrytycznym. Dwutlenek węgla jest sprężany dzięki pompie i podgrzewany za pomocą wymiennika ciepła. Ekstraktory CO2 są technologią chętnie wykorzystywaną w przemyśle spożywczym.

A.G.A. ANALYTICAL  jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji najwyższej klasy  aparatury naukowo-badawczej. Współpracujemy z najlepszymi producentami oferującymi sprzęt laboratoryjny.

 Thermo Scientific ,GILSON , Omni , Labconco , Knauer , SFE Process , SiliCycle

Dostarczamy nie tylko doskonałe urządzenia, ale służymy również profesjonalną pomocą w ich doborze i późniejszym utrzymaniu . Oferujemy wsparcie aplikacyjne, konsultacje i szkolenia oraz instalacje sprzętu i oprogramowania. Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu laboratoryjnego.Dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie aparatury laboratoryjnej optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Nasza oferta produktowa jest rozbudowana i starannie wyselekcjonowana - obejmuje wyposażenie laboratorium z kategorii:

Współpraca z nami to także kompleksowa obsługa serwisowa. Mamy niezawodny serwis, który oferuje pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną dostarczanego do naszych klientów sprzętu.

Zajmiemy się również właściwą konfiguracją urządzeń oraz doradzimy w kwestii zakupu dodatkowego wyposażenia.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Pomagamy nie tylko nowym klientom w doborze wyposażenia do laboratorium, ale współpracujemy również z  placówkami, które chcą zainwestować w poprawę jakości wykonywanych badań.
Świadczymy usługi dla laboratoriów oraz firm z sektora ochrony środowiska, chemicznego, farmaceutycznego, energetycznego, spożywczego i kosmetycznego.
Wśród naszych klientów znajduje się również większość polskich uniwersytetów, uczelni technicznych oraz  wiele instytutów badawczych .   

Posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną  i kompetencje, poparte wieloletnim doświadczeniem, potrzebne do zapewnienia wsparcia na najwyższym poziomie – dlatego możesz nam zaufać.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze wciąż rosnących wymagań rynku, dlatego też dążymy do tego, aby móc proponować produkty wyposażane w innowacyjne technologie.
Przez 25 lat prowadzonej działalności zaufało nam 2000 zadowolonych klientów, co stanowi dla firmy A.G.A. Analytical istotną wartość.

A.G.A. Analytical to twój partner w doborze wyposażenia laboratorium.

Dbamy o nowoczesne laboratoria.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez e-mail, telefon lub formularz kontaktowy

  Napisz do nas